Doručenie a platba

Doručenie

Poplatky za prepravu, balné a možnosti platieb

 1. Pri platbe na dobierku (platíte pri preberaní kuriérovi) si za dopravné na územie SR účtujeme:
  1. pri doprave kuriérskou spoločnosťou a hodnote objednávky do 40,- €  je cena za dopravu – 6,70 €. Od hodnoty objednávky 40,-€ do 80,-€  je cena za dopravu 4,30,-€. s doručením do 2 pracovného dňa po expedícii z nášho skladu.
  2. pri doprave prostredníctvom služby Packeta a hodnote objednávky do 40,- €, je cena za dopravu – 5,70,-€. Od hodnoty objednávky 40,-€ do 80,-€ je cena dopravy 4,-€ s doručením do 2 pracovného dňa po expedícii z nášho skladu
  3. pri doprave kuriérskou spoločnosťou DPD na odberné miesto a hodnote objednávky do 40,- € je cena za dopravu – 5,70,-€. Od hodnoty objednávky 40,-€ do 80,-€ je cena za dopravu 4,-€ s doručením do 2 pracovného dňa po expedícii z nášho skladu.
 2. Pri platbe vopred na bankový účet na základe zálohovej faktúry alebo prostredníctvom platobných brán si za dopravné na územie SR účtujeme:
   1. pri doprave kuriérskou spoločnosťou a hodnote objednávky do 40,- € je cena za dopravu – 4,80,-€. Od hodnoty objednávky 40,-€ do 80,-€ je cena za dopravu 2,40,-€ s doručením do 2 pracovného dňa po expedícii z nášho skladu.
   2. pri doprave prostredníctvom služby Packeta a hodnote objednávky do 40,- € je cena za dopravu 3,80,-€. Od hodnoty objednávky 40,-€ do 80,-€ je cena za dopravu 2,10,-€ s doručením do 2 pracovného dňa po expedícii z nášho skladu.
   3. pri doprave kuriérskou spoločnosťou DPD na odberné miesto a hodnote objednávky do 40,- € je cena za dopravu – 3,80,-€. Od hodnoty objednávky 40,-€ do 80,-€ je cena za dopravu 2,10,-€ s doručením do 2 pracovného dňa po expedícii z nášho skladu.

 

 1. Predávajúci sa môže s kupujúcim dohodnúť aj na inom ako štandardnom (vyššie uvedenom) postupe pri zasielaní tovaru alebo služieb ako aj cien za tieto služby.
 2. Predávajúci môže zaslať tovar ktorý je okamžite dostupný kupujúcemu a zvyšnú časť objednávky doručí dodatočne v zákonnej lehote, avšak za predpokladu, že kupujúcemu nebude účtované žiadne dodatočné poštovné, okrem toho, ktoré bolo započítane v objednávke.

Platba

Platobné podmienky

1. Za tovar a služby v e-shope je možné platiť nasledovnými spôsobmi:

 • platba na dobierku (platíte priamo kuriérovi pri preberaní tovaru)
 • platba prostredníctvom platobnej brány
 • platba prostredníctvom Paypal
 • platba na základe zálohovej faktúry – vopred, tovar bude expedovaní po prijatí peňažných prostriedkov na náš účet
 • platba na základe faktúry so splatnosťou uvedenou vo faktúre
 • platbu na základe darčekového poukazu.

 3.  Darčekový poukaz predstavuje predplatený objem peňažných prostriedkov, ktoré môže kupujúci využiť pri nákupe na základe dostatku voľných predplatených peňažných prostriedkov. Dátum platnosti kupónu je uvedený na ňom. Nominálnu hodnotu darčekového poukazu je možné dohodnúť s kupujúcim.

 • Doplatky pre jednotlivé možnosti platieb sú uvedené v čl. VI týchto všeobecných obchodných podmienok.
 • Predávajúci môže poskytnúť kupujúcemu možnosti zliav:
 • zľavu z ceny za registráciu do e-shopu,
 • zľavu za opakovaný nákup,
 • zľavu na základe jednorazového zľavového kupónu,
 • Poskytované zľavy nie je možné kumulovať.